Register

Register

CRKBO geregistreerde instelling

De academie is erkend door het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO).  In het register instellingen staan onderwijsinstellingen ingeschreven die voldoen aan de kwaliteitscode voor opleidingsinstellingen voor kort beroepsonderwijs.


Na ontvangst van het certificaat wordt je automatisch als pedagogisch klankwerker geregistreerd in het academie register. Dit geeft aan dat je voldoende kennis en ervaring hebt om op verantwoorde wijze, zowel individueel als in groepsverband, met klank spelenderwijs en/of coachend te werken.

 Register

Drenthe


Liesbeth van der Hoek

Noorderdiep 322, 9521 BL Nieuw Buinen

06 4311 4712

liesbethvanderhoek@live.nl

webstie: www.mahabindu.nl


Sandra Coobs

Emmen

06 2513 1031

sandra-coobs@hotmail.com

website: www.jijenjekracht.nl


Friesland


Dorien Osinga

De Domp 12, 8701 LC Bolsward

06 41 89 28 08

info@springinjevel.nl

website: www.springinjevel.nl


Simone Koster

Salverdastraat 1, 8747 NM Wons

06 34 244 274

website: www.sjamoon.nl


Gelderland


Agnes Kodden

Kon. Wilhelminalaan 2A-30, 8051 PA Hattem

06 11415177 

abkodden@gmail.com


Aline Corté

Apeldoorn

mailvanaline@gmail.com

website: www.muziekopschootdeventer.nl


Marja Harbers-Tetteroo

Eibergen

06-20526832 / 0545-475099

bmharbers.tetteroo@gmail.com.


Monique Wolbert

Ruurloseweg 13, 7255 DE  Hengelo (gld)

06 1750 6158

postmaster@moniquewolbert.nl

website: www.moniquewolbert.nl


Sharon Pol

Simon Vestdijkstraat 13, 4003 DX  Tiel

06 2932 1271

sharonhenriette@hotmail.com


Groningen


Folkert Rienstra

Rensumaheerd 54, 9736 AC Groningen

06 450 635 24

folkertrienstra61@gmail.com


Noord-Brabant


Hetty Verbrugge        
Florijn 14, 5406 BE Uden
06 518 71 850                                           
email: hjvandergeestverbrugge@gmail.com


Monique van Breugel

Sint-Oedenrode

moniquevanbreugel@hotmail.com


Noord-Holland


Loes Braakhekke

Jacob Ruijsdaellaan 63, 1741 KV Schagen

loes@loesbraakhekke.nl

website: www.loesbraakhekke.nl


Speltherapie-Amsterdam

Maartje van den Berg

Meeuwenlaan 45-2,

1021 HS  Amsterdam

website: www.speltherapie-amsterdam.nl


Overijssel


Antoinette Klunhaar

Boddemate 109, 8014 JL  Zwolle

aklunhaar@gmail.com


Anuschka Houwen-Pateman

Margrietlaan 14, 7462 VD  Rijssen

06 4479 0593

info@volledigcoaching.nl

website: www.volledigcoaching.nl


Christa Bloemink

De jager 33, 7609 JS Almelo

06 5319 7351

veldbloemen33@gmail.com


Dorothea Sportel

0623167404

Info@zielwerkdorothea.nl

website: www.zielwerkdorothea.nl


Erna van Oostrom

Hoek 25, 8141 BK  Heino

06 4131 7969

info@massagepraktijkfysiek.nl

website: www.massagepraktijkfysiek.nl


Jan Ridder

Zwolle

openklank@kpnmail.nl


Klaas Klein

Prins Bernhardstraat 66, 8019 XM  Zwolle

06 5103 3337

groteklaasklein@hotmail.com


Nicole Schmaloer

Caspar Philipsstraat 42, 7425 PC Deventer
0570 514 655    

nschmaloer@hotmail.com                            

website: www.deventerfluitschool.nl


Pepi Sollie      
Jan Steenstraat 35, 8331 RS  Steenwijk
06 5380 7938
p.Sollie@tele2.nl


Simone Busscher

Oude Lutkeberg 6, 7678 AK Geesteren (ov)

06-22871587

info@simonebusscher.nl

website: www.simonebusscher.nl


Venessa Oudhoff

Kampen

06-47486071

venessaoudhoff@gmail.com


Wim van den Boomgaard

Zwolle

wim@vandenboomgaard.nl


Utrecht


Saskia de Ruiter    
Hazepad 12, 3766 JT Soest
06 51 60 9932
saskia@krachtsteen.nl
website: www.krachtsteen.nl